CO ČTOU NAŠI KLIENTI

CO ČTOU NAŠI KLIENTI

Featured

Dennodenně se střetáváme s klientmi ze středního a top manažmentu, ke kterým kariérně vzhlížíme.
Rozhodli jsme se, neponechat si tyto inspirující lidi jen v Power Draw Consulting, ale inspirovat Vás tím, čím se inspirují oni.  

KNIHY!

Jsou to lidé, kteří se inspirují knihami. A dokonce někteří z nich přemýšlí o napsání své vlastní knihy. Ale psssst, je to zatím tajmeství J.

Peter Kesch - zkušený profesionál momentálně působící v SIMPLITY s.r.o.

(20 let mezinárodních zkušeností v oboru IT)

WHO MOVED MY CHEESE? (Kam se poděl můj sýr )
Je to vlastně velmi tenká knížka s pouze asi 30 stránkami, abych tak řekl, perfektní kniha pro manažery, a protože čtení je opravdu krátké, neexistuje žádná omluva, aby si ji každý nemohl přečíst. Je velmi inspirující, ale záleží na čtenáři, zda moudra získaná z četby bude umět aplikovat u sebe.




Jak mi to pomohlo v mém pracovním životě?

Poselství knihy je velmi jednoduché. Je to všechno o změnách a jak se s nimi vypořádat. Změny se stávají často a je na nás, abychom se na ně připravili, a byli ochotni se s nimi poprat.

Proč mi kniha pomohla i jako člověku?

Když jsem byl dotázán jestli bych mohl doporučit nějakou knihu, byla to právě „Kam se poděl můj sýr“, která přišla do mé mysli jako první. Je velmi inspirující, a to proto, že se v ní podařilo skloubit to “jasné a pravdivé” v hezkém a vtipném příběhu, který pořád držím ve své hlavě. Tyto praktické a hluboké pravdy Vám pomohou ve stresových situacích, kdy je to nejvíc potřebné.


Jan Volšík – Globální Sales Director v PRECIOSA LIGHTING

Je to člověk, který vzhledem k jeho výšce a opravdu velkým ramenům, na první pohled nevypadá na vysokého manažera, ale opak je pravdou. Honzova kariéra je opravdu pestrá
J

Honza tráví s knížkou v ruce dost času, a to hlavně na obchodních cestách mezi Asii, USA a Evropou. A protože Honzu baví politická témata, tato volba byla nasnadě.  Sami si udělejte názor na “konspirační teorii” o infiltraci Ruska do prezidentských voleb v USA.


KNIHA: TAJNÁ DOHODA od Luke Harding




Toto jsou první střípky naší budoucí mozaiky. Sledujte nás na webu, Facebooku, Instagramu a na Lidkedinu.

 

Pokud máte něco k inspiraci ostatních, pište!  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Rádi uveřejníme Vaše návrhy J

Anna Kemr

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.