Aby člověk zůstal člověkem

Aby člověk zůstal člověkem

Naše společnost Power Draw, mimo poskytování HR služeb, pořádá i  golfové turnaje nazvané Swing Golf Tour. Těmito aktivitami podporujeme mimo jiné i nadaci Leontínka. A dostalo se nám velké pocty navštívit první benefiční koncert v roce 2019, právě pro Leontínku.

Z koncertu jsme odešli plní krásných emocí, které nás utvrdili v tom, že nadaci budeme podporovat i nadále. Byl to neopakovatelný zážitek vidět lidi, kteří mají pevnou vůli i  přes jejich hendikep.

Měli jsme příležitost vidět Jana Hegra, který se naučil tančit tango s profesionálni tanečnicí Veronikou Lálovou. Vedl si opravdu skvěle! Honza je odhodlaný žít naplno a věříme, že s jeho entuziazmem se mu bude ve všem dařit.

Účastí tohoto koncertu jsme nejen získali krásný pocit, ale také možnost podpořit sny nevidomýho Kuby, Martiny, Evy a dalších v jejich hudebních ambicích! Tito lidé vynášejí tvůrčím způsobem na světlo, to co mají na srdci. Jejich emoce velmi silně reagují na tvořivou formu, jejímž prostrědníctvím se chtějí vyjádřit tomuto světu.

Tito lidé v nás probudili hodnoty k životu samému a reflexi. Jsou to lidé, od kterých se máme ještě co učit.

Účinkovali hudebníci: Eva Blažková - flétna, Bára Janová - zpěv, Jakub Blažek - saxofon a foukací harmonika, Martin Jozífek - klavír a Jan Adamec - tuba

A.S / www.powerdraw.cz

Můžete Nadaci Leontinka podpořit jakýmkoliv příspěvkem na: Č.Ú.: 2512300102/2600