Dnešní doba vyžaduje absolutní připravenost,  a proto již mnoho společností zahrnuje do svých HR procesů LEADERSHIP MANAGEMENT. 

Naše programy jsou vytvořeny na míru pro každou organizaci - její vize, strukturu, procesy a současné výzvy. Rozvoj klíčových osob pod záštitou Power Draw Consulting je navržen tak, aby lidé ve Vaší organizaci začali dosahovat nápadů a zdokonalování dovedností, které jsou nezbytné k dosažení Vašich obchodních cílů.  

Základem každého z našich programů pro rozvoj vedoucích pozic je jasné vyjádření myšlení a chování, které Vaše organizace vyžaduje od svých vedoucích pracovníků a manažerů. 

 

                                                                                                   Co potřebuje Vaše organizace od svých klíčových lidí?

                                                                       Jaké jsou skutečné problémy, kterým čelí Vaše organizace? 

 

Navrhujeme programy (nebo přizpůsobujeme existující) k řešení konkrétních změn, které Vaše organizace chce prosazovat. Účastníkům pomáháme nejen pochopit význam vlastního osobního rozvoje, ale také sounáležitost v rozvoji a vizích firmy. Účastníci získají vyšší úroveň dovedností, větší informovanost o jednotlivých oblastech růstu společnosti a jejich plánech a opatřeních. Tyto nové způsoby myšlení budou schopni integrovat do svého života.  Abychom dosáhli maximálního dosahu, naše programy zahrnují kombinace zaměřené na individuální koučování a skupinové workshopy, které poskytují lidem příležitost spolupracovat na řešení jejich obchodních výzev s využitím nových vedoucích a manažerských přístupů.

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s