Swing Golf Tour 2020

Hledáte zajímavou golfovou túru pro následující sezónu a nemůžete si vybrat? Možná pro Vás máme zajímavý tip a doporučení. Co takhle zkusit Swing Golf Tour.

Jedná se o sportovní i společenskou golfovou sérii dvoudenních turnajů v Top resortech ve Střední Evropě. V roce 2020 zavítá SGT k sousedům do Německa.

Dvoudenní turnaje s ubytováním nabízí jedinečnou možnost pro setkávání s přáteli, partnery i potenciálními klienty. Společenský večer během každého turnaje je ideální příležitostí k navázání nových profesionálních kontaktů. Sezóna 2018 a 19 ukázala, že posezení s přáteli je přesně to, co hráči hledají!

 

Sportovně založená Swing Golf Tour nabízí 8 turnajů základní části od května do září. Hráči soutěží v součtu dvoudenního klání. Závěr celé tour obstará jednodenní finálový turnaj v Čechách na nádherném Kácově, a to pro všechny hráče.

Těšit se můžete na ceny během jednotlivých turnajů i v celosezónním žebříčku, kde se počítají netto rány. Do celkového pořadí je započítáváno 4 nejlepší výsledky, a to dává možnost i drobného výpadku formy.

Jaká hřiště SWING GOLF TOUR v roce 2020 navštíví?

Jsou to opravdu špičkové golfové destinace. Jedná se o čtyři resorty z tzv. Leading Golf  Clubs Germany, což je 34 nejlepších hřišť v Německu. Už teď se můžete těšit na: Golf- and Land Club Regensburg, GolfClub München Eichenried, Golfclub Garmisch-Partenkirchen, Golf Club Am Habsberg. 

Více podrobností najdete v lednu 2020 na webu www.swingtour.cz 

Těším se na Vás Zbyněk a tým PDC.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s