Swing Golf Tour 2019

Hledáte zajímavou golfovou túru pro následující sezónu a nemůžete si vybrat? Možná pro Vás máme zajímavý tip a doporučení. Co takhle zkusit Swing Golf Tour.

Jedná se o sportovní i společenskou golfovou sérii jednodenních a dvoudenních turnajů v Top resortech v České i Slovenské Republice.

Dvoudenní turnaje s ubytováním přímo na hřišti nabízí jedinečnou možnost pro setkávání s přáteli, partnery i potenciálními klienty. Společenský večer během každého turnaje je ideální příležitostí k navázání nových profesionálních kontaktů. Sezóna 2018 ukázala, že posezení s přáteli je přesně to, co hráči hledají!

Jednodenní turnaje jsou ideální pro hráče žijící a pracující okolo hlavního města, kteří nemohou svůj nabitý program přerušit na 2 dny, a protože se jednodenní turnaje hrají v blízkém okolí, právě pro ně a jejich klienty je tato část SGT připravena.

Sportovně založená Swing Golf Tour nabízí 13 turnajů základní části od dubna do září. Hráči soutěží během každého kola i v součtu dvoudenního klání. Závěr celé tour obstará dvoudenní finálový turnaj v Rakousku pro deset nejlepších v základní části.

Těšit se můžete na hodnotné ceny během jednotlivých turnajů i v celosezónním žebříčku, kde se počítají netto rány. Do celkového pořadí je započítáváno 8 ze 13 nejlepších výsledků, a to dává možnost i drobného výpadku formy.

Co na Vás mimo krásných hřišť čeká? Sportovní i společenská prestiž. Výborné ceny, skvělý servis, celodenní catering.

Jaká hřiště SWING GOLF Tour v roce 2019 navštíví?

Jsou to opravdu špičkové golfové destinace. 13 turnajů zavítá do resortů jako jsou Panorama Kácov, Golf resort Pyšely, Golf Konopiště, Karlštejn, Ypsilonka, Ostravice, Cihelny, nebo zahraniční hřiště Penati včetně finále v rakouském Haugschlagu.

Těšíme se na Vás Zbyněk a Roman

0
0
0
s2smodern
powered by social2s